İnsan Kaynakları

Çalışma arkadaşlarımızın, en önemli yatırımımız ve varlığımız olduğunun farkındayız! Bizi diğer firmalardan ayıran üstün özelliklerimize A’dan Z’ye tüm süreçlerde görev alan çalışma arkadaşlarımızın yetenek ve birikimlerinin hayat verdiğinin bilincindeyiz.

Adil yaşam ücreti politikası kapsamında ücret kademelendirme, sektörel ücret karşılaştırması, performans ölçümü ve prim ödemesi, kâr paylaşımı, giderlerin şeffaf olarak beyanı, fazla mesailerin azaltılması gibi gereklilikleri karşılamak öncelikli hedefimiz. Başarımızın altında yatan en önemli faktör, insan kaynağımıza verdiğimiz değer.

Kariyer Gelişimi

"En önemli değer insan" vizyonumuzla, üretim aşamasında sergilediğimiz detaycılığı, insan kaynakları politikamız ve süreçlerimizde de korumayı hedefliyoruz. Her bir çalışma arkadaşımızın hem profesyonel hem de kişisel gelişimini bütünsel bir yaklaşımla değerlendirerek, insan kaynağında niteliksel bir gelişim sağlamayı ve ihtiyaçlarımız ile uyumlu olarak yönetmeyi hedefliyoruz.

Performans değerlendirmesi konusunda da çok yönlü bir yaklaşım benimserken, çalışma arkadaşlarımızı; astları, üstleri, diğer çalışma arkadaşları ve müşterilerden aldığı geri bildirimlerin tamamını birlikte ele alarak değerlendiriyoruz. Böylelikle insan kaynağımızı bir bütün olarak algılayıp tüm organizasyonun gücünü artırmayı hedefliyoruz.

Uniteks’te Kariyer

Yeni mezun ve deneyimli adaylara sunduğumuz çeşitli iş imkanlarının yanı sıra; öğrenciler için de stajyerlik imkanları sunmaktayız. Siz de Üniteks ailesinin bir parçası olmak isterseniz, ilk adım olan insan kaynakları formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kariyer sayfamız üzerinden veya iş başvurusu sürecinde diğer kanallardan Şirketimiz ile paylaşacağınız her türlü kişisel veri, Aday Çalışan ve Referans Aydınlatma Metni doğrultusunda işlenmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI FORMU

CV Yükle
GÖZAT
Lütfen seçiniz