İnsan Kaynakları

Şirketimizin başarısı, sürdürülebilir büyüme sağlaması ve rekabet avantajında insan kaynaklarının stratejik bir öneme sahip olduğunun bilincindeyiz. Başarılarımıza, A’dan Z’ye tüm süreçlerde görev alan çalışma arkadaşlarımızın yetenek ve birikimleri hayat veriyor. Bu değere sahip çıkmak amacıyla farklı bir çok konuda çalışmalar yürütüyoruz. Her bir çalışma arkadaşımızın benzersiz yetenekleri ve perspektifleri, takımımızın çeşitliliğini artırarak yaratıcılığımıza katkıda bulunuyor. 

Kariyer Gelişimi

"En önemli değer insan" vizyonumuzla, üretim aşamasında sergilediğimiz detaycılığı, insan kaynakları politikamız ve süreçlerimizde de korumayı hedefliyoruz. Her bir çalışma arkadaşımızın profesyonel ve kişisel gelişimini birlikte değerlendiriyor, potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.
 

Performans değerlendirmesi konusunda ise çok yönlü bir yaklaşım benimsiyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı; ast/üstleri, diğer çalışma arkadaşları ve iç/dış müşterilerden aldığımız geri bildirimlerin tamamı ile birlikte değerlendiriyoruz. Böylelikle insan kaynağımızı bütünsel bir yaklaşım ile yönetip, çalışma rakadaşlarımızın kariyer gelişimine katkı sağlarken organizasyonumuzun da gücünü artırmayı hedefliyoruz.
 

ÜniAkademi bünyesinde sunulan eğitim programları ile çalışma arkadaşlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Yatırımını yaptığımız E-learning sistemi üzerinden eğitimlerimizi sunarak çalışma arkadaşlarımızın eğitimlere zaman ve mekandan bağımsız olarak erişmelerini sağlıyoruz, böylece onlara esneklik ve kolaylık sunuyoruz.

 

Üniteks’te Kariyer

Yeni mezun ve deneyimli adaylara sunduğumuz çeşitli iş imkanlarının yanı sıra, öğrenciler için de stajyerlik imkanları sunmaktayız. Siz de Üniteks ailesinin bir parçası olmak isterseniz, ilk adım olan insan kaynakları formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kariyer sayfamız üzerinden veya iş başvurusu sürecinde diğer kanallardan şirketimiz ile paylaşacağınız her türlü kişisel veri, Aday Çalışan ve Referans Aydınlatma Metni doğrultusunda işlenmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI FORMU

CV Yükle
GÖZAT
Lütfen seçiniz