Bu Dokunuş Senin!

Gençsin, yete​neklisin, yaratıcısın ve farklı dokunuşunla iş hayatına değer katmak istiyorsun…​ O zaman, Üniteks yeni mezun işe alım programı UniTouch seni bekliyor.​ Ülkemizin en parlak gençlerine Üniteks’de tam zamanlı çalışma fırsatı sunan; 24 aylık program süresince onları kaliteli eğitim programlarıyla, sosyal ve kültürel aktivitelerle Üniteks’in genç yetenekleri yapmayı hedefleyen dopdolu bir kariyer yolculuğu.  Kariyerin ve gelişimin için en iyisini arıyorsan hemen başvur!

Seni Neler Bekliyor?

Heyecan verici markalar: Avrupa’da her 25 kişiden biri, Üniteks tarafından üretilmiş ürünler giyiyor.
Herkes tarafından tercih edilen güçlü bir marka portföyü ile çalışacaksın.

İlk haftadan itibaren gerçek bir iş: Organizasyon hakkında harika bir fikir veren, becerilerini sürekli olarak test etmeni ve geliştirmeni sağlayan gerçek rollerin olacak.

Büyük resmi göreceksin: Senin için hazırlanan özel Oryantasyon planı sayesinde şirketin vizyonu ve hedefleri hakkında hemen bilgi sahibi olacaksın, birimlerin birbiriyle nasıl çalıştığını hemen görmeye başlayacaksın.

Büyük gelişim fırsatları: Birimler/departmanlar arası rotasyonları içeren uygulamalı deneyimle sana yolun her adımında destek olacağız. 24 aylık iş deneyiminin yanı sıra çok kapsamlı mesleki ve kişisel gelişim eğitim programına dahil olacaksın.

Program Süreci
Kimler Başvurabilir?

Endüstri Mühendisliği, Tekstil Mühendisliği, Moda Tasarım veya Grafik Tasarım bölümlerinden mezun olduysan veya iş tecrüben en fazla 2 yıl ise, gelişim planları ile donatılmış tam zamanlı iş peşindeysen hemen başvurabilirsin.

Son Başvuru Tarihi: 14 Şubat 2022

 

Kariyer.net üzerinden başvurmak isterseniz:

BAŞVUR

 

Youthall üzerinden başvurmak isterseniz:

BAŞVUR