Bu Dokunuş Senin!

Gençsin, yete​neklisin, yaratıcısın ve farklı dokunuşunla iş hayatına değer katmak istiyorsun…​ O zaman, Üniteks yeni mezun işe alım programı UniTouch seni bekliyor.​ Ülkemizin en parlak gençlerine Üniteks’de tam zamanlı çalışma fırsatı sunan; 24 aylık program süresince onları kaliteli eğitim programlarıyla, sosyal ve kültürel aktivitelerle Üniteks’in genç yetenekleri yapmayı hedefleyen dopdolu bir kariyer yolculuğu. Kariyerin ve gelişimin için en iyisini arıyorsan hemen başvur!

Seni Neler Bekliyor?

Iconic Brands: Dive into a rich brand portfolio that resonates with everyone.

Immediate Impact: From week one, immerse yourself in roles that provide deep insights into our organization and consistently challenge and hone your abilities.

A Panoramic View: Our tailored orientation plan introduces you to our vision, goals, and the seamless synergy between our units, offering you a bird's-eye view of our operations from the outset.
Growth Avenues: Experience diverse unit rotations and receive our unwavering support at each juncture. Your 24-month journey will be complemented by a robust training program tailored for both professional and personal advancement.

Program Süreci
Kimler Başvurabilir?

Endüstri Mühendisliği, Tekstil Mühendisliği, Moda Tasarım veya Grafik Tasarım bölümlerinden yeni mezun olduysan veya iş tecrüben en fazla 2 yıl ise ve gelişim planları ile donatılmış tam zamanlı iş peşindeysen hemen başvurabilirsin.

Yeni dönem başvuruları için takipte kalın.