Dijital dönüşüm, rekabetçi avantajımızı sürdürme ve dünya trendlerine uyum sağlama amacımızın merkezinde yer alıyor.
Sürekli olarak yeni teknolojileri keşfediyor ve yenilikçi çözümler uyguluyoruz. Dijitalleşme, otomasyon, yapay zeka ve artırılmış gerçeklik alanlarındaki projelerimizle, teknoloji entegrasyonumuzu güçlendiriyor ve üretim süreçlerimizi hızlandırıyoruz.

UFF
Yenilikçi İşbirliği Platformu

Dünyanın her yerinden öngörü ve esin kaynakları toplayarak oluşturduğumuz çevrim içi kütüphanemizde, E-Shot makineleri ile 360° açıyla çekilen yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla koleksiyon ve alışveriş görsellerini arşivliyoruz. Böylece müşterilerimize, odaklanmış trend paketleri ile tasarım sürecine hız getiren görsel bir servis sunuyoruz.

UFF ile yaratıcılığınız her yerde sizinle.

Mobil İzlenebilirlik

Konfeksiyon üretim birimlerinde hayata geçirilen otomasyon sistemleri, atölyelerin üretimlerine ait performans ve kalite verilerini anlık olarak takip edebilmemize olanak sağlıyor.

ERP

Kaynakların yönetilmesini ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla tüm süreçlerimize Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sistemini entegre ettik. Böylece paydaşlarımız için şeffaf, izlenebilir ve erişilebilir olabiliyor, iletişim ve veri akışını hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.