Dijital dönüşümün tüm dünyada hız aldığı bu dönemde bizim de önceliklerimizden biri, her alanda olduğu gibi bu alanda da sektördeki öncü rolümüzü sürdürmek.

Dijitalleşme, otomasyon, yapay zeka, artırılmış gerçeklik konularındaki devam eden projelerimiz ve hayata geçirdiğimiz uygulamalarla teknolojiyle entegrasyonumuzu her geçen gün artırıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve sürdürülebilirlik esaslarını dikkate alarak hızla cevap veriyoruz. Üretim süreçlerimize entegre ettiğimiz dijitalleşme ile üretim döngümüzü kısaltırken nihai ürünlerin genel kalitesini  artırarak dünyanın en büyük markalarına en iyi hizmeti sunuyoruz.

UFF – Yenilikçi İşbirliği Platformu
“Unique Fashion Forecast” yetkin trend analiz uzmanlarını bir araya getirdiğimiz uluslararası bir platformdur. Dünyanın her yerinden öngörü ve esin kaynaklarını bu platformda toplayarak çevirimiçi bir kütüphane oluşturduk.
3D
Simülasyon
Yaratıcılığı teknolojiyle harmanladık! CLO 3 boyutlu simülasyon programı sayesinde tasarım ve onay süreçlerini kısaltarak, müşterilerimize hız ve maliyet avantajı sağladık. Karbon ayak izimizi azalttık.
Sanal
Showroom
Değişen dünyaya adaptasyonda dijital dönüşümü odağımıza aldık ve işe koleksiyonlarımızdan başladık. 3D tasarımlarımızla hazırladığımız koleksiyonlarımızı, sanal showroomlarda müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.
Dijital
Arşiv
Geliştirdiğimiz tüm ürünleri dijital ortamda arşivleyerek, ürettiklerimizi kalıcı ve her zaman erişilebilir hale getiriyoruz. Bu sayede kurum hafızamızı dijital ortama aktarıyor, geçmiş verilerin analizi yöntemiyle geleceğe yönelik tahminlemeleri mümkün kılıyor, bu veriyi, tasarım stratejilerimizi oluştururken kullanıyoruz.
VC
Odaları
Yüksek optik zoom yeteneğine sahip kameralar ile donatılmış olan Video Konferans odalarımızda, toplantılarımızı sanal ortamda gerçekleştirebiliyor, geliştirdiğimiz modeller üzerindeki çok küçük detayları dahi büyüteçle bakılıyormuş netliğinde müşterilerimize aktarabiliyoruz. Bu sayede hem zamandan, hem seyahat ve kargo maliyetlerinden tasarruf sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bu süreçlerde ortaya çıkacak olan karbon ayak izini de önlemiş oluyoruz.
Mobil
İzlenebilirlik
Tüm konfeksiyon üretim birimlerinde hayat geçirilen otomasyon sistemleri ile firmanın üretimlerine ait performans ve kalite verileri anlık olarak takip edilmektedir.
ERP
Uzun yıllardır kullanmakta olduğumuz, kendi yapımımız olan üretim takip sistemini, entegre bir kurumsal kaynak planma (ERP) uygulaması ile değiştirdik. Böylece süreçlerimizi tüm paydaşlarımız için şeffaf, izlenebilir ve erişilebilir kılmayı; iletişimi ve veri akışını hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefledik.