Dijital dönüşümün tüm dünyada hız aldığı bu dönemde bizim de önceliklerimizden biri, her alanda olduğu gibi bu alanda da sektördeki öncü rolümüzü sürdürmek.

Dijitalleşme, otomasyon, yapay zeka, artırılmış gerçeklik konularındaki devam eden projelerimiz ve hayata geçirdiğimiz uygulamalarla teknolojiyle entegrasyonumuzu her geçen gün artırıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve sürdürülebilirlik esaslarını dikkate alarak hızla cevap veriyoruz. Üretim süreçlerimize entegre ettiğimiz dijitalleşme ile üretim döngümüzü kısaltırken nihai ürünlerin genel kalitesini  artırarak dünyanın en büyük markalarına en iyi hizmeti sunuyoruz.

UFF – Yenilikçi İşbirliği Platformu

“Unique Fashion Forecast” yetkin trend analiz uzmanlarını bir araya getirdiğimiz uluslararası bir platformdur. 
Dünyanın her yerinden öngörü ve esin kaynaklarını bu platformda toplayarak, müşterilerimize çevirimiçi bir kütüphane sunuyoruz.

3D
Simülasyon

Yaratıcılığı teknoloji ile harmanlıyor, CLO 3 boyutlu simülasyon programı sayesinde tasarım ve onay süreçlerini kısaltarak, müşterilerimizin beklentilerine hızla cevap veriyoruz. Modelleme ve dikim süreçlerindeki kaynak kullanımını ve atık oluşumunu azaltarak sürdürülebilir üretimin parçası oluyor, karbon ayak izimizi azaltıyoruz.

Sanal
Showroom

Değişen dünyaya entegre olarak dijital dönüşümü odağımıza alıyoruz. 3D tasarımlarımızla hazırladığımız koleksiyonlarımızı, sanal showroomlarda müşterilerimizle buluşturuyoruz. 

Dijital
Arşiv

Geliştirdiğimiz tüm ürünleri dijital ortamda arşivleyerek, ürettiklerimizi kalıcı ve her zaman erişilebilir hale getiriyoruz. Bu sayede kurum hafızamızı dijital ortama aktarabiliyor, geçmiş verilerin analizi ile geleceğe yönelik tahminler geliştirebiliyoruz.  Tasarım stratejilerimizi dijital kurum hafızamızla elde ettiğimiz veriler ışığında oluşturuyoruz. 

VC
Odaları

Yüksek optik zoom yeteneğine sahip kameralar ile donatılmış olan Video Konferans odalarımızda, toplantılarımızı sanal ortamda gerçekleştirebiliyor, geliştirdiğimiz modeller üzerindeki çok küçük detayları dahi büyüteçle bakılıyormuş netliğinde müşterilerimize aktarabiliyoruz. Bu sayede hem zamandan tasarruf sağlıyor, hem de seyahat ve kargo ihtiyaçlarını minimize ederek karbon ayak izimizi azaltarak sürdürülebilir üretime katkıda bulunuyoruz.

Mobil
İzlenebilirlik

Konfeksiyon üretim birimlerinin tümünde hayata geçirilen otomasyon sistemleri, atölyelerin üretimlerine ait performans ve kalite verilerini anlık olarak takip edebilmemize olanak sağlıyor.

ERP

Kaynakların yönetilmesini ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla tüm süreçlerimize Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sistemini entegre ettik. Böylece paydaşlarımız için şeffaf, izlenebilir ve erişilebilir olabiliyor, iletişim ve veri akışını hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.