Tasarım ve Sanal Showroom
Değişen dünyaya entegre olarak dijital dönüşümü odağımıza alıyoruz. 3D tasarımlarımızla hazırladığımız koleksiyonlarımızı, sanal showroomlarda müşterilerimizle buluşturuyoruz.
Tasarım ve Sanal Showroom
3D Dijital Tasarım
Yaratıcılığı teknoloji ile harmanlıyor, CLO 3 boyutlu simülasyon programı sayesinde tasarım ve onay süreçlerini kısaltarak, müşterilerimizin beklentilerine hızla cevap veriyoruz. Modelleme ve dikim süreçlerindeki kaynak kullanımını ve atık oluşumunu azaltarak sürdürülebilir üretimin parçası oluyoruz.
3D Dijital Tasarım
Dijital Arşiv
Geliştirdiğimiz tüm ürünleri dijital ortamda arşivleyerek, ürettiklerimizi kalıcı ve her zaman erişilebilir hale getiriyoruz. Bu sayede kurum hafızamızı dijital ortama aktarabiliyor, geçmiş verilerin analizi ile geleceğe yönelik tahminler geliştirebiliyoruz.
Dijital Arşiv
Yüksek Kaliteli Çevrim İçi Görüşme Odası
Yüksek optik zoom yeteneğine sahip kameralar ile donatılmış olan video konferans odalarımızda, toplantılarımızı sanal ortamda gerçekleştirebiliyor, geliştirdiğimiz modeller üzerindeki en küçük detayları dahi müşterilerimize aktarabiliyoruz.
Yüksek Kaliteli Çevrim İçi Görüşme Odası
Trend Analizi


Deneyimli ve yaratıcı tasarım ekibimizle birlikte, moda dünyasının nabzını tutmak modanın en önemli merkezlerine düzenli seyahatler gerçekleştirerek, ilham alıyor ve yenilikçi fikirleri keşfediyoruz.

Dünya çapında tanınan tasarım otoriteleri olan WGSN, Nelly Rodi ve Peclers gibi lider isimlerle iş birliği yaparak, tasarım dünyasının en son trendlerini yakından takip ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize ileriye dönük öngörüler sunabiliyor ve özgün koleksiyonlar oluşturabiliyoruz.

Tasarım Elyazısı


Yaptığımız trend analizleri ve yaratıcı keşiflerimizle moda endüstrisinde önemli bir etki yaratmayı hedefliyoruz. Moda inovasyonunun sınırlarını zorlarken, hayal gücünü yakalayan trend belirleyici koleksiyonlar sunmayı amaçlıyoruz.

Kumaş Kütüphanesi


Türkiye'nin en zengin kumaş kütüphanelerinden birine sahibiz. 130.000'den fazla güncel kumaş kartelasını içeren bu kütüphane geniş koleksiyon ve tasarım sürecimiz için değerli bir kaynak olarak hizmet vermektedir. Ayrıca, bu kumaşlar numune üretimi için kullanılabilmekte ve müşterilerimiz tarafından numune kumaş depomuzda birebir görülebilmektedir.

Numune Kumaş Deposu


Numune kumaş depomuzda yer alan 9000 farklı özellikte rolik kumaştan seçilen örneklerden birkaç saat içinde dikilebilecek numuneler ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Modelhane


Her türlü özel dikişin uygulanabildiği, toplam 150 makinelik, aylık 10.000 adet numune üretim kapasitesi bulunan dikim bantlarını içeren modelhanemiz, müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda en hızlı servisi verebilmemize imkan sağlıyor.