VC Odaları
Yüksek optik zoom yeteneğine sahip kameralar ile donatılmış olan Video Konferans odalarımızda, toplantılarımızı sanal ortamda gerçekleştirebiliyor, geliştirdiğimiz modeller üzerindeki çok küçük detayları dahi büyüteçle bakılıyormuş netliğinde müşterilerimize aktarabiliyoruz. Bu sayede hem zamandan tasarruf sağlıyor hem de seyahat ve kargo ihtiyaçlarını minimize ederek karbon ayak izimizi azaltarak sürdürülebilir üretime katkı sağlıyoruz.
VC Odaları
Dijital Arşiv
Geliştirdiğimiz tüm ürünleri dijital ortamda arşivleyerek, ürettiklerimizi kalıcı ve her zaman erişilebilir hale getiriyoruz. Bu sayede kurum hafızamızı dijital ortama aktarabiliyor, geçmiş verilerin analizi ile geleceğe yönelik tahminler geliştirebiliyoruz. Tasarım stratejilerimizi dijital kurum hafızamızla elde ettiğimiz veriler ışığında oluşturuyoruz.
Dijital Arşiv
3D Simulation
Yaratıcılığı teknoloji ile harmanlıyor, CLO 3 boyutlu simülasyon programı sayesinde tasarım ve onay süreçlerini kısaltarak, müşterilerimizin beklentilerine hızla cevap veriyoruz. Modelleme ve dikim süreçlerindeki kaynak kullanımını ve atık oluşumunu azaltarak sürdürülebilir üretimin parçası oluyor karbon ayak izimizi azaltıyoruz.
3D Simulation
Sanal Showroom
Değişen dünyaya entegre olarak dijital dönüşümü odağımıza alıyoruz. 3D tasarımlarımızla hazırladığımız koleksiyonlarımızı, sanal showroomlarda müşterilerimizle buluşturuyoruz.
Sanal Showroom
Trend Analizi

Deneyimli ve yaratıcı tasarım ekibimizle, modanın kalbinin attığı defilelerden sokak modasına, moda bloggerlarından show dünyasına, pazardan sosyal medyaya kadar tüm trendleri takip ediyor, modanın en önemli merkezlerine düzenli seyahatler gerçekleştiriyoruz.

WGSN, Nelly Rodi, Peclers gibi tasarım duayenleriyle iş birliği içinde çalışarak, modanın nabzını tutuyoruz. Hepsinin üstüne kendi deneyimimizi ekliyor müşterilerimizden ödül alan koleksiyonlarla modaya öncülük ediyoruz. 

Tasarım
Elyazısı

 

Genç ve dinamik tasarım ekibimiz ile, tüm dönem trendlerini yakından takip ediyoruz. Bu sayede elde ettiğimiz analizler ışında iddialı tasarımlarımızla takip edilen ve gelecek trendleri belirleyen koleksiyonlar hazırlıyor, özgün tasarımlara imza atıyoruz.

Kumaş
Kütüphanesi

 

130.000'in üzerinde güncel kumaş kartelasının yer aldığı, Türkiye'nin en zengin kumaş kütüphanelerinden birine sahibiz.
Numune üretimi için de kullanılabilen bu kumaşlar, müşterilerimiz tarafından numune kumaş depomuzda birebir görülebiliyor.

Numune
Kumaş Deposu

 

Rolik depomuzdan seçilen kumaşlardan birkaç saat içinde dikilebilecek numuneler ile müşterilerimize modanın hızına uygun hizmet veriyoruz. 

Modelhane

 

Her türlü özel dikişin uygulanabildiği, toplam 150 makinelik, aylık 10.000 adet numune üretim kapasitesi bulunan dikim bantlarını içeren modelhanemiz, müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda en hızlı servisi verebilmemize imkan sağlıyor.