3D Simulation
Yaratıcılığı teknolojiyle harmanladık!
CLO 3 boyutlu simülasyon programı sayesinde tasarım ve onay süreçlerini kısaltarak, müşterilerimize hız ve maliyet avantajı sağladık. Karbon ayak izimizi azalttık.
3D Simulation
Dijital Arşiv
Geliştirdiğimiz tüm ürünleri dijital ortamda arşivleyerek, ürettiklerimizi kalıcı ve her zaman erişilebilir hale getiriyoruz. Bu sayede kurum hafızamızı dijital ortama aktarıyor, geçmiş verilerin analizi yöntemiyle geleceğe yönelik tahminlemeleri mümkün kılıyor, bu veriyi, tasarım stratejilerimizi oluştururken kullanıyoruz.
Dijital Arşiv
VC Odaları
Yüksek optik zoom yeteneğine sahip kameralar ile donatılmış olan Video Konferans odalarımızda, toplantılarımızı sanal ortamda gerçekleştirebiliyor, geliştirdiğimiz modeller üzerindeki çok küçük detayları dahi büyüteçle bakılıyormuş netliğinde müşterilerimize aktarabiliyoruz. Bu sayede hem zamandan, hem seyahat ve kargo maliyetlerinden tasarruf sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bu süreçlerde ortaya çıkacak olan karbon ayak izini de önlemiş oluyoruz.
VC Odaları
Sanal Showroom
Değişen dünyaya adaptasyonda dijital dönüşümü odağımıza aldık ve işe koleksiyonlarımızdan başladık. 3D tasarımlarımızla hazırladığımız koleksiyonlarımızı, sanal showroomlarda müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.
Sanal Showroom
Trend Analizi

Deneyimli ve yaratıcı tasarım ekibimizle, modanın kalbinin attığı defilelerden sokak modasına, moda bloggerlarından show dünyasına, pazardan sosyal medyaya kadar tüm trendleri takip ediyor, modanın en önemli merkezlerine düzenli seyahatler gerçekleştiriyor, WGSN, Nelly Rodi, Peclers gibi tasarım duayenleriyle iş birliği içinde, modanın kalp atışlarını en yüksek haliyle duyuyoruz.

Hepsinin üstüne kendi deneyimimizi ekliyor, müşterilerimizden ödül alan koleksiyonlarla modaya öncülük ediyoruz.

Tasarım
Elyazısı
Genç ve dinamik tasarım ekibimiz ile, tüm dönem trendlerini yakından takip etmekle kalmıyor, aynı zamanda iddialı tasarımlarımızla takip edilen ve gelecek trendleri belirleyen koleksiyonlar hazırlıyor, tasarımlarımıza imzamızı atıyoruz.
Kumaş
Kütüphanesi
Türkiye'nin en zengin kumaş kütüphanelerinden biri olan ve 130 binin üzerinde güncel kumaş kartelasının yer aldığı kumaş kütüphanemizden seçilen kumaşların, numune kumaş depomuzda da görülmesi ve numune üretiminde kullanılması mümkündür.
Numune
Kumaş Deposu
Rolik depomuzdan seçilen kumaşlardan birkaç saat içinde dikilebilecek numuneler ile müşterilerimize modanın hızına uygun hizmet veriyoruz.
Modelhane
Her türlü özel dikişin uygulanabildiği toplam 150 makinelik, aylık 10.000 adet numune üretim kapasitesi bulunan dikim bantlarını içeren modelhanemizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre organize olabilen en hızlı servisi vermekteyiz.